Cinderella (2015)

When her father unexpectedly passes away, young Ella finds herself at the mercy of her cruel stepmother and her daughters. Never one to give up hope, Ella's fortunes begin to change after meeting a dashing stranger. Cinderella (2015) Filma Me Titra Shqip Kur babai i saj vdes papritur , Ella e gjen veten ne mizorine e njerkes dhe vajzave te saj . Duke mos u dorezuar fati i Ella fillon te ndryshoje kur takon nje te huaj .

Vlerësimi sipas IMDb

Trailer: Youtube

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | MovReel

Share this article :

Post a Comment

 
Copyright © 2011. Filma Me Titra Shqip - All Rights Reserved
Proudly powered by Blogger