Tangled (2010) Dubluar ne Shqip

Rapunzel Vajza me floket e gjate magjike ka shpenzuar gjithë jetën e saj në një kullë, por tani që një hajdut iarratisur ka ngecur ne kulle me te, ajo është gati për të zbuluar botën për herë të parë, dhe te zbuloje kush eshte ajo ne te vertete.

*Më Tepër: http://www.imdb.com/title/tt0398286/

*Shiko në:PutLocker

*Shiko në:SockShare

*Shiko në:NovaMov

*Shkarko Nga:RaPidShare

*Shkarko Nga:FileFactory

*Shkarko Nga:Uploaded

Share this article :

Post a Comment

 
Copyright © 2011. Filma Me Titra Shqip - All Rights Reserved
Proudly powered by Blogger