Arratisja e bebes [1994]

Vogelushi Bink ka cdo gje qe i ofron jeta!Jeton ne nje rezidence te madhe dhe del ne faqe te pare te gazetave!Aventura e tij fillon pasi rrembehet nga 3 kriminele!Ai i shpeton atyre dhe eshte gjithmone nje hap perpara gjate ndjekjes se krimineleve!

*Më Tepër: http://www.imdb.com/title/tt0109190/

*Shiko në:PutLocker

*Shiko në:SockShare

*Shiko në:NosVideo

*Shkarko Nga:RaPidShare

*Shkarko Nga:FileFactory

*Shkarko Nga:Uploaded

Share this article :

Post a Comment

 
Copyright © 2011. Filma Me Titra Shqip - All Rights Reserved
Proudly powered by Blogger