The Lucky One (2012) Me Titra Shqip

Nje Marins udheton ne Louisiana pasi ka sherbyer 3 here ne Irak dhe kerkon gruan e panjohur qe ai beson se ishte fatsjellsja e tij gjate luftes!

*Më Tepër: http://www.imdb.com/title/tt0119567/

*Shiko në:PutLocker

*Shiko në:SockShare

*Shiko në:NovaMov

*Shkarko Nga:RaPidShare

Share this article :

Post a Comment

 
Copyright © 2011. Filma Me Titra Shqip - All Rights Reserved
Proudly powered by Blogger