Makinat 2 (2011) Dubluar ne Shqip

Makinat "yje" te garave McQueen dhe shoku i tij Mater shkojne jashte shtetit per te konkuruar ne Grand Prix Nderkombetar!Por rruga per ne kampionat behet e veshtire pasi Mater perfshihet ne nje aventre intriguese : spiunazh nderkombetar!

*Më Tepër: http://www.imdb.com/title/tt1216475/

*Shiko në:PutLocker

*Shiko në:SockShare

*Shiko në:NovaMov

*Shkarko Nga:RaPidShare

*Shkarko Nga:FileFactory

Share this article :

Post a Comment

 
Copyright © 2011. Filma Me Titra Shqip - All Rights Reserved
Proudly powered by Blogger