Wrath of the Titans (2012) Me Titra Shqip

Perseu, Shkon ne boten e nendheshme per te shpetuar te atin Zeus, qe eshte kapur peng nga i biri ares dhe vellai tradhetar Hades duke e detyruar Zusin qe te leshoje TITANET ne boten tokesore!

*Më Tepër: http://www.imdb.com/title/tt1646987/

*Shiko në:PutLocker

*Shiko në:SockShare

*Shiko në:NovaMov

*Shkarko Nga:RaPidShare

*Shkarko Nga:FileFactory

Share this article :

Post a Comment

 
Copyright © 2011. Filma Me Titra Shqip - All Rights Reserved
Proudly powered by Blogger