Fast Five (2011) Me Titra Shqip

Dominic dhe Ekipi i tij perseri e gjejne veten ne anen e gabuar te ligjit ndersa perpiqen te shpetojne nga nje bos droge i pameshirshem dhe nga nje super polic i cili vetem zbaton ligjin!

*Më Tepër: http://www.imdb.com/title/tt1596343/

*Shiko në:PutLocker

*Shiko në:SockShare

*Shiko në:NovaMov

*Shkarko Nga:RaPidShare

*Shkarko Nga:FileFactory

*Shkarko Nga:Uploaded

Share this article :

Post a Comment

 
Copyright © 2011. Filma Me Titra Shqip - All Rights Reserved
Proudly powered by Blogger