Bija e Maharaxhait 2 (1994) Me Titra Shqip

Film i cili tregon per Princeshen e Kuala Lampur e cila punon si mjeke dhe dashurohet me nje polic.Ajo rrembehet nga persona te afert te oborrit mbreteror te te jatit ,dhe gjater rrembimit ajo humbet kujtesen, I dashuri i saj polic fillon ta kerkoje bashk me nje koleg dhe nje hajdut.

*Shiko në:PutLocker

*Shiko në:SockShare

*Shiko në:NovaMov

*Shkarko Nga:RaPidShare

*Shkarko Nga:FileFactory

Share this article :

Post a Comment

 
Copyright © 2011. Filma Me Titra Shqip - All Rights Reserved
Proudly powered by Blogger